Świerzbi mnie... o podróżach w góry.

Opublikowany 2007-03-07 17:04:00
  • autor: Anonim
691
Świerzbi mnie. Dziś już kupuję dyktafon i pryskam w góry. Potencjalnego Czytelnika tego tekstu być może zdziwi ta kuriozalna deklaracja, dlatego czym prędzej spieszę z wyjaśnieniem: dyktafon posłuży mi jako narzędzie, do nagrania dialektu łe

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.