Sojusz (odcinek pilotażowy)

Opublikowany 2007-07-10 22:31:12
MonkeyZero
908
Sojusz powinien zaciekawić każdego odbiorcę, chociaż w szczególności adresowany jest do młodzieży. To historia paczki wkraczających w dorosłe życie nastolatków, których przyjaźń zostaje wystawiona na ciężką próbę.>
Tagi: #zespol #humor #sojusz #rozrywka #muzyka #demo #serial #julia #karolina #opowiadanie #sensacja #kamilstarczyk

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.