Snow Patrol - Chasing Cars (Dj Angelo Divine remix 2008)

Opublikowany 2008-06-07 00:20:50
czakinsky
1055
Na prośbę autora, zreszta bardzo chetnie :) promuję u siebie ten numerek:) przyjemnie sie slucha i jest bardzo ciekawy :) Chcialem tez przedstawic nowa ksywke tego producenta-to "byly" dj Marquees, którego od niedawna mozna poznac pod pseudonimem "Dj Angelo Divine" :) Zapraszam do Jego profilu pod adresem http:// :)) Polecam :)
Tagi: #patrol #angelo #2008 #remix #cars #dj #snow #czakinsky #divine #marquees #chasing

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.