Simon Patterson feat. Lucy Pullin - Keep Quiet

Opublikowany 2011-08-22 23:02:37

orchideaaa
607
Simon Patterson feat. Lucy Pullin - Keep Quiet jak dla mnie wokalna bomba przepiękny klimacik ;) ***orchideaaa***

Komentarze (2)


  • maly486
    2011-09-08 21:50:42
    ...poezja:)*poezja:)*i jeszcze raz poezja:)*...takich nutek mogę słuchać bez końca:)*,,melodia ..wokal ...trafia w samo serce*..i emocję gwarantowane:)..jak ja to mówię..kolejna perełeczka w twoim bogatym zbiorze:)*piękna wstawka:)
  • dj_t-night
    2011-09-02 20:51:03
    bardzo ładny i cieplutki utworek . poleciał max a ja dalej słucham :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.