Shakira feat. Kid Cudi - Did It Again (Paul Walker Mix)

Opublikowany 2009-12-30 01:16:27
czakinsky
848
Jeszcze jedna cudna nutka od Paul'a Walker'a:) polecam i prosze o komentarze :) zdolnych ludzi trzeba doceniać i mam nadzieje, ze Wy tez docenicie ;) bo jak slychac, chłopak ma talent ;) esencja..
Tagi: #mix #kid #it #feat #paul #again #2009 #shakira #walker #did #czakinsky #cudi

Komentarze (4)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.