SCORPIONS-STILL LOVING YOU COVER BY ADRIAN CHOWANIEC

Opublikowany 2018-11-12 20:36:47

 • autor: Anonim
3737
Cover by Adrian Chowaniec

Komentarze (2)


 • slawekmuzyk
  2018-12-30 10:38:49
  Masz świetny wokal...tylko zmień ten podkład i nagraj jeszcze raz bo on jest tragicznej i fatalnej jakości....tak tak jakby mp3 z max 64 Kbp/s....
 • Zygmunt Adamkiewicz
  2018-11-25 11:45:44
  Jestem zaskoczony. Masz dobre warunki głosowe. Dawno Cię nie widziałem, ale gratuluję konsekwencji w rozwijaniu swojej pasji. Pozdrawiam.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.