Scenariusz serialu ,,Gwiada""

Opublikowany 2007-07-08 09:54:04
araelie
1510
Serial opowiada o nastoletniej gwieździe muzyki rockowej, punkowej. Jest nią szesnastoletnia Magda. Stylowa, opalona dziewczyna, o raczej śniadej cerze. Jest rozwydrzona, choć nie brak jej inteligencji i ciętego języka. Mieszka w apartamencie w cent>
Tagi: #pani #praca #jerzy #karol #mama #magda #gwiazda #rozrywka #karp #magdy #komercja #serial #scena #christian #scenariusz #besta #sukienke

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.