Równość

Opublikowany 2009-01-27 21:54:22

arjozof
1279
muzyka: Kel`Thuz słowa: Aerion "Równość" Nie ma równości! Równość to bajka! Kłamstwo! Piekielna machina! By nad plecami mas grzmiała nahajka! By wyższym gardła podrzynać! Każdy z nas przecież inne ma plany Różne potrzeby, marzenia Komuśmy winni, że wyżej sięgamy, Że w świecie chcemy coś zmieniać. Każdy z nas inny, choć trwamy razem Spragnieni sprawiedliwości! Walczmy by nie stać się bezmyślnym stadem Bez woli, bez tożsamości. Nie ma równości! Równość to frazes! Sztaba we wrotach więzienia! Stworzony przez tych, co trzymają władzę, By dławić ambicje, pragnienia. Przyjdą znienacka. W imię równości Skradną owoce Twej pracy. Odszarpią swoje, a reszki do kości Obgryzą chciwi rodacy. Tak oto staną ludzie kolejni W kolejce do upodlenia. Zadepczą równych, bo ten brzuch napełni, Kto szybciej w zwierzę się zmienia. Nie ma równości! Równość to kpina! By łatwiej ugiąć nam karki! Byśmy ugrzęźli w swych celów ruinach I nie stanęli do walki. Strzeż się równości, mój przyjacielu, Gdy przyjdą zrównać cię z gnojem! Byś w tłumie błąkał się, błądził bez celu! Nigdy nie wyszedł na swoje! Gdzieś w środku Ciebie potęga drzemie. Moc kształtowania przyszłości. Ogromna siła, co poruszy ziemię, Gdy tylko skosztujesz wolności. Nie ma równości! Równość jest pusta! Pluń na nią, zmieszaj ją z błotem! I, póki śliny starczy ci w ustach, Pluj na czerwoną hołotę! 26.01.09r. Aerion

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.