REXOLOGY SPECIAL - JUNE

Opublikowany 2009-07-02 18:27:42

 • autor: Anonim
621
DJ REXY IN THE MIX. Swierzy set jednego z najlepszych polskich DJ-ow ostatnich lat.Koles robi naprawde dobra robote. Polecam !!!

Komentarze (2)


 • google
  2009-07-02 19:07:24
  chodziło ci chyba o Ministry of Sound in London. Ale fakt, robi dobrą robotę. Widziałem go za deckami w Cambridge. Zajefajny koleś.
 • stefan
  2009-07-02 18:34:06
  WOW! klient gra w minisrty of soun w Londynie. Szacun i ukłon w jego strone.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.