Radio RTM - Ray Wilson

Opublikowany 2011-12-22 03:43:08
addicted-to-music
779
Koncert ostatniego z trójki wokalistów Genesis, Ray'a Wilsona wraz z zespołem symfonicznym. Fragmenty zarejestrowane zostały w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie 1 grudnia 2011. Audycję zrealizował i zmontował Patryk Bedliński, absolwent hrubieszowskiego LO im. Staszica.

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.