Przyłącz się do tańca

Opublikowany 2007-11-27 10:43:00
  • autor: Anonim
672
Wielokrotnie nagradzany i znany Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar” ogłasza nabór do zespołu w dniach 29 listopada i 3 grudnia 2007 roku. Nie trzeba być studentem, aby zostać jednym z „Jantarowców”. >
Tagi: #gdansk #zespol #taniec #uniwersytet #akademia #jantar #kapela #nabor

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.