Promoe&Supreme (Looptroop Rockers) wywiad dla Radia Żory na Hip Hop Kemp 2011

Opublikowany 2011-09-13 20:05:46

  • autor: Anonim
1035
Będąc jednymi z najbardziej charakterystycznych MCs, ich muzyka trafia do odbiorców z całego świata. Dysponują garderobą nie tylko wyróżniających się z tłumu dźwięków, ale też dobrym flow i głębokim przesłaniem, a nawet – co wyszło w trakcie rozmowy – wielką charyzmą i dystansem do siebie. W wywiadzie dla Radia Żory, prosto z backstagu przed występem na głównej scenie Hip Hop Kemp 2011 – m.in. o dobrym rapie oraz marzeniach – opowiadają Supreme i Promoe ze szwedzkiej grupy Looptroop Rockers.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.