Premiera dokumentu o schizofrenii w toruńskim kinie Orzeł

Opublikowany 2007-03-08 12:45:03
  • autor: Anonim
918
Rzadko się zdarza, by ktoś tak głęboko wszedł z kamerą w świat osoby chorej na schizofrenię. Jeszcze rzadziej, by jego film został uznany przez fachowców za... potencjalny materiał dydaktyczny. A tak jest z "Opłaciłam Ducha Św. za Darmo" Pa
Tagi: #torun #kino #film #dokument

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.