Polityczne reality show

Opublikowany 2007-12-29 02:22:53
christolam
796
Frekwencja w ostatnich wyborach parlamentarnych w Polsce zaskoczyła chyba wszystkich, a już najbardziej kilka obwodowych komisji wyborczych, które – nie doceniwszy obywatelskiej aktywności Polaków zaopatrzyły się w standardowy odsetek kart do głosowania.>
Tagi: #media #polityka #rozrywka #spoleczenstwo #wybory2007 #wyborcy

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.