Polaku pomóż rodakowi!

Opublikowany 2007-07-11 04:04:45
ketaszek
686
„Człowiek urodził się jako istota biedna. Nie miał butów, odzienia, dachu nad głową. Dopiero z czasem, po wielu wiekach zaczyna się różnicowanie, a dzisiaj, współcześnie, jest to nawet wielkie różnicowanie.” - Ryszard Kapuściński, Lapidarium>
Tagi: #pomoc #biedny #pieniadze #zebrak #bieda #ofiara #kapuscinski #naciagacz #lapidarium #datki

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.