Opętanie demoniczne lub szatańskie – fikcja czy fakty?

Opublikowany 2007-08-12 22:12:46
mazurm
1381
Przeglądając literaturę internetową, która to omawia opętanie jako obecne zagrożenie, konsekwencją czego są przeprowadzane egzorcyzmy, dochodzimy czasami do wniosku, że być może symptomy w nich opisywane odnoszą się do nas. Czy aby na pewno?>
Tagi: #dusza #demon #szatan #urojenia #egzorcysta #opetanie #egzorcyzmy #swieconawoda #fobiareligijna #omamy

Komentarze (3)


 • Ona
  2010-08-09 11:33:21
  dwa razy? to jest młe piwo. dwa razy to jest nic ja mam od prawie 3 lat co miesiac czasem co 2 tygodnie
 • ja
  2010-02-08 02:26:13
  monika to niezle musialas nagrzeszyć ze az dwa razy mialas egzorcyzmy proponuje troche wyluzowac z imprezami pozdo
 • ufo
  2009-11-28 21:30:11
  wiem jak to jest gdy openta szatan .dwa razy mialam egzorcyzmy .to pieklo na ziemi - monika

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.