Nutilus Przekazy Obcych Cywilizacji

Opublikowany 2008-04-29 04:32:52
weed
2177

Komentarze (2)


  • Zara
    2010-01-10 08:34:31
    Ta Elizabeth już nie żyje i nie była zbyt zdrowa psychicznie... zakładała jakąś sektę wyznaniową, coś tak jak polski, nieistniejący już Antrovis, a i Nautilus zmierza niebezpiecznie w tę stronę...
  • Vidor
    2010-01-10 08:23:34
    To co jest tu przedstawione jest zbyt bliskie mentalności ziemskiej i zbyt kaznodziejskie... może już są misjonarze z innych planet na Ziemi!?? Elizabeth Clara może chyba więcej jeszcze przedstawić!? Wszystko to balansuje na krawędzi indoktrynacji i zachęty do wydawania pieniędzy, by poznać dalsze odcinki tych prawd...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.