Nowy świat – światem (bez) uczuć?

Opublikowany 2007-07-09 22:31:34
dominikasiwek
1056
Rzeczywistość jest naprawdę przygnębiająca. Zapominamy, co tak naprawdę jest ważne i o co trzeba dbać. Życie jest pełne emocji. Emocji każdego rodzaju, które inaczej na nas wpływają. Nie jesteśmy obojętni na żaden przejaw uczuć.>
Tagi: #praca #dziewczyny #swiat #sex #wspomnienia #milosc #kultura #przyjazn #pieniadze #uczucia #emocje #pasja #socjologia #spoleczenstwo

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.