Nieruchomości Jelenia Góra cz.1

Opublikowany 2007-07-11 02:44:52
pavka
746
Zakup mieszkania w Jeleniej Górze to nie lada wyzwanie, o czym przekonałem się kilka tygodni temu na własnej skórze. Wszystko zaczęło się od wyboru dobrego banku, który skredytuje połowę wartości nieruchomości.>
Tagi: #mieszkania #nieruchomosci #agencja #jeleniagora #posrednik

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.