NIE DLA MNIE SLAWA-PIENIADZE

Opublikowany 2007-10-04 18:01:12

  • autor: Anonim
906

Komentarze (1)


  • dzidzia
    2012-02-19 16:50:43
    co za cwel to śpiewa! :/ takiego debila jeszcze nigdy nie widziałam, oj takich to do psychiatryki jeszcze na dodatek przekleństwa w słowach nie umie zbudować słów, gościu idż sie utop skończony debilonogu

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.