Najlepsza Muzyka Klubowa 2024 - EDM Dance Mix - DJ Kulaszewicz

Opublikowany 2024-03-07 20:40:14

VistaUpload
69
TRACKLISTA:

1. Kevin Rudolf & Bvrnout - Let It Rock (Benny Benassi Extended Rework)
2. Max Farenthide - Check It Out. (Daniel Vivace Bootleg 2023)
3. FLSRX - I Like To Move It (BIG ROOM REMIX)
4. Sobel - Wyglądasz tak pięknie [M'n'D & Shamal Bootleg]
5. Roger Sanchez - LOST (GranTi Remix 2024)
6. Zerb - Mwaki (MIVVO Bootleg)
7. Crystal Rock, Austin Christopher - Pokémon theme (Extended Mix)
8. Place My Hands (feat. Ace Wilder)
9. 50 Cent - In Da Club (Matuno Remix)
10. 50 Cent - Candy Shop (GRADE REMIX)

Przygotuj się na muzyczną podróż, która rozgrzeje każdą imprezę!

Nota prawna: Wszystkie utwory zawarte w tej składance nie są moją własnością i są używane wyłącznie w celach promocyjnych i rozrywkowych. Jeśli istnieją jakiekolwiek problemy z prawami autorskimi lub innymi kwestiami, proszę o kontakt ze mną, a natychmiast podejmę odpowiednie działania. Dziękuję za wsparcie i ciesz się muzyką!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.