Najebana laska i kumple [wloclawek, etc team] 2

Opublikowany 2008-11-24 16:32:44

  • autor: Anonim
949

Komentarze (1)


  • lol
    2009-07-13 22:37:04
    K*rwa pie*dolone dzieci.... Jak ja k*rwa słysze tego lamusa co pie*doli w kółko weź ku*wa nie rycz ty, weź nie rycz ty to aż mi się cos przewraca. Na miejscu jej chlopaka wszystkich bym was powystrzelal po ryju bo sie lamusy laska nie potraficie zajac jak sie naje*ala.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.