myslovitz - nocnym pociagiem az do konca swiata

Opublikowany 2009-07-01 14:16:07

juniorsky
1696
emuzyka.pl » teksty piosenek » Myslovitz » Nocnym pociągiem aż do końca świata tekst piosenki Nocnym pociągiem aż do końca świata - Myslovitz Nocnym pociągiem aż do końca świata Komputera szmer i ekranu blask Tu realny świat nie ma żadnych szans Czy to dziki sex czy to w piłkę gra Tutaj przecież ma dużo lepszy smak niż tam W internecie flirt hasło Biały miś Bez wysiłku tak możesz być kim chcesz Biały proszek znów dziś pomoże żyć Nie ma jutra i nie będzie jutro też Lecz czasem dziwny głos przed siebie każe biec I na powietrze wyjść gdy pada deszcz Przed siebie ciągle biec Do ostatniego tchu Nie wracaj nigdy tu Wciąż gadżetów stos zmienia życie swe Powiedz teraz co chciałbyś zrobić z nim Gdy zamienisz już rzeczywistość w sen Nie odnajdziesz się Nie odnajdzie ciebie nikt Lecz czasem jakiś głos przed siebie każe biec I na powietrze wyjść gdy pada deszcz Przed siebie ciągle biec Aż do utraty tchu Nie wracaj nigdy tu

Komentarze (1)


  • as
    2009-11-29 22:10:42
    Szkoda ... dla mnie najlepszy zespół w Polsce .... a nic o was nie słychać..jakoś na dużą skale

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.