Myśli całkiem niezgrabne

Opublikowany 2007-09-26 14:13:33

Peperka
736
Zastanawiam się, czemu niektórych ludzi skreśla się już na wstępie, bez głębszego poznania, spenetrowania osobowości drugiej osoby. Zdaję sobie sprawę z uczucia typu "odrzuca mnie od niej/niego na sam widok", niestety nikt nic nie robi by to negatywne odczucie jakoś odepchnąć od siebie i spróbować przekonać się do człowieka budzącego w nas nieprzychylne postawy.>

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.