MqS-MqS Wypierdalj z Rapu (freestyle)

Opublikowany 2008-10-30 19:54:06

  • autor: Anonim
690
pozdro dla przyjaciół z WSG z INA Z BYDY i całego województwa,pozdro dla kobiet pozdro dla ziomków dla palaczy graficiarzy skateów raperów PEACE! pozdrawiam nawet wrogów i przeciwników moich kawałków ELO intro z płyty Modlitwa Rapera (2008) premiera w Lutym 2009 elo!

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.