Może spiknijmy się?

Opublikowany 2007-07-27 11:23:06
marta_szczerek
926
Nikogo nie muszę uświadamiać, że są wakacje, bo nawet dla bałwana to oczywiste. Część z nas z pewnością wakacyjne wojaże i inne szaleństwa sobotnich, gorących i grillowanych nocy ma przed sobą.>
Tagi: #zdjecia #wakacje #fotografia #cyfrowka #video #serwisy #spiknacsie

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.