Mieszkańcy mają dość „Tawerny”

Opublikowany 2007-11-15 22:12:57
  • autor: Anonim
906
Lokal rozrywkowy „Tawerna” znajdujący się w Wejherowie to prawdziwa zmora dla mieszkańców ulicy 12 marca. Bijatyki, krzyki, rozbijane butelki – to tylko niektóre z wrażeń, jakich dostarczają mieszkańcom klienci lokalu.>
Tagi: #policja #problem #mlodziez #rozrywka #film #spokoj #wejherowo #cisza #rozwiazanie #tawerna #lokal #strazmiejska #wlascicel

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.