Męska Dziwka - tematem fotograficznym?

Opublikowany 2007-03-07 18:15:33
  • autor: Anonim
981
Artyści-fotograficy, w poszukiwaniu tematu swoich prac posuwają się niekiedy bardzo daleko. Stosują różne techniki twórcze, a każdy z nich ma inne intencje. Niektórzy chcą w sposób tani i ordynarny sprowokować potencjalnego odbiorcę, inni kor
Tagi: #sztuka #fotografia #spoleczenstwo #reportaz #nizinyspoleczne

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.