Members Of Mayday - M.O.M

Opublikowany 2007-12-08 14:07:02
narQsik
1239
(|(-_-)|)
Tagi: #mayday #members

Komentarze (2)


  • CSD
    2011-01-26 22:00:32
    i tu dj oshin pieprzysz głupoty bo na siglu nie ma tytułu westbam feat.tl pimps - mom tylko MOM - MOM i jesli nadal ktoś chce się wygadywać to zalecam sprawdzenie nazwy na singielku okładki z 1999 roku WestBam Feat. TL Pimps / MOM - Do The Rambo / MOM - gdzie MOM to? MEMBERS OF MAYDAY...
  • dj oshin
    2008-04-11 01:37:33
    to nie jest mayday tylko westbam nagranie z dtugiel strony vinyla westbam feat.tl pimps - do the rambo

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.