Mega House Mix April 2010 Mixed by Kiler aka Dj AMP

Opublikowany 2010-04-19 08:00:24
kiler2000pl
841
Witam i przedstawiam mojego kolejnego, kwietniowego juz, seta w klimacie house. Usłyszycie m.in. : Fedde Le Grand, Chris Decay, Meck, Chicane, Gramophonedzie, Seamus Haji i innych.
Tagi: #mega #club #house #mix #le #2010 #kiler #chris #funky #aka #set #grand #commercial #april #mixed #progressive #seamus #fedde #meck #kwiecien #haji #chicane #amp #decay #gramophonedzie

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.