Mega Dance - Powiedz Czemu Trudno Tak (Bootystylerz vs Hardbase DJ Team Remix)

Opublikowany 2009-07-19 21:55:27
hubskixd
1979
Pewnie pamietacie znakomity remix bootystylerz tej nutki sprzed kilku lat;p Świetny styl booty, mozna sie bylo zakochac w tych wysokich dzwiekach! Wokal znacie, jeden z lepszych z tego rodzaju muzyki... A oto premiera najnowszego dziela ktore wyniklo ze wspolpracy 2 polskich formacji Bootystylerz i Hardbase Deejay Team-u! Odswiezony kawalek ktory napewno wam sie spodoba :D Hands Up na najwyzszym swiatowym poziome

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.