marvel - bawmy się 2008 4

Opublikowany 2008-06-06 13:29:45

  • autor: Anonim
1300
Przychodzi mama z Jasiem do lekarza na badania. Lekarz najpierw zbadał Jasia, po badaniu mówi, że z Jasiem wszystko w porządku, a następnie zwraca się do mamy: - Może by tak Jasiu wyszedł bo przecież pani będzie się rozbierać. Mama odpowiada: - Jasiu wie wszystko. - Więc proszę się rozebrać do połowy. Mama się rozebrała i lekarz przystąpił do badania i rozmyśla: Jeśli Jasiu wie wszystko, to ciekawe co odpowie mi na moje pytanie. Złapał za piersi mamy i pyta Jasia: - co robię? Jasiu mówi: - wiem, ja wiem wszystko. pan doktor sprawdza czy mama nie ma guza piersi. Lekarzowi aż gały wyszły na wieżch skąd taki mały chłopiec wie o takich rzeczach. Ale mówi do mamy: - może by jednak Jasiu wyszedł bo pani będzie się rozbierać dalej. Mama znowu odpowiada: - Jasiu wie wszystko. Mama zdjęła resztę ubrania i lekarz przystąpił do badania. Położył rękę na kroczu mamy i pyta Jasia: - Jasiu co teraz robię? - wiem, ja wszystko wiem. pan doktor sprawdza czy mama nie ma przepukliny. Lekarz znów wywalił gały i myśli co Jasiu teraz mu odpowie. zdjął gacie i wskoczył na mamę, rytmicznie poruszając zadkiem pyta Jasia: - co teraz robię? - wiem ja wszystko wiem, pan doktor łapie teraz tego syfa co mama przyszła go wyleczyć.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.