Marek Kondrat & Mariola Drozdowska - Dolary Dolary

Opublikowany 2008-02-07 22:40:45

 • autor: Anonim
4659

Komentarze (5)


 • cycolina
  2010-02-21 00:04:20
  kocham ta nutke przy niej cnotke straciłam;p
 • ziom
  2010-02-19 21:50:55
  wiecej takich nutek prosze;p dolce dolce jeden dzień z wami wole niż dziesięc bez
 • dolce
  2010-02-19 21:40:25
  fajna nutka
 • beatron
  2009-02-03 14:11:08
  kupa siki
 • Mischa
  2008-12-18 19:40:34
  Dolary dolary dodają mi wiary od razu chce mi się żyć kiedy nie mam dolarów to czuje się stary tylko wódę pić, żonę bić, i wyć Ref: Och wy wyśnione Wymarzone wytęsknione Wy najdroższe najsłodsze zielone Dolce, dolce jeden dzień z wami Lepszy niż dziesięć bez Dolce, dolce bez was się czuje Jak przepędzony pies Dolce, dolce kiedy was nie ma Oczy mam pełne łez Gallia est omnis divisa in partes tres Dolary dolary działacie jak czary Przegranych zmieniacie w wygranych Nieszczęśliwych w radosnych Jesień zmieniacie w wiosnę Nawet dziwce przywracacie wianek Ref: Och wy wyśnione Wymarzone wytęsknione Mi najbliższe najsłodsze zielone Dolce, dolce jeden dzień z wami Lepszy niż dziesięć bez Dolce, dolce bez was się czuje Jak przepędzony pies Dolce, dolce gdy was zdobywam Oczy mam pełne łez Gallia est omnis divisa in partes tres Dolary dolary dodajcie mi pary Z wami nawet chce mi się myć Z wami będę dolary brał się z życiem za bary Bez was chudnąć lub też z wami tyć Ref: Och

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.