Krokodyle przy drodze

Opublikowany 2007-09-05 04:23:08

 • autor: Anonim
1796
– Weź z takimi babami, grzyba to pewnie ma, a jak nogi rozłoży to widać jak serce bije. – ciągnął pan Wacek czy Mietek, ale dla innych to normalna sprawa, fizjologia. Tłumaczą, że nie wszystkim wystarcza „dyndające” na szybie zdjęcie gołej blondynki z wielkim biustem.>

Komentarze (2)


 • zona
  2010-03-16 15:35:42
  jesli maja narzekac to niech tak nie pracuja.... z nowdów im sie w lbach przewraca a poza tym nikt nikogo do niczego nie zmusza jak sie nie podoba to niech rezyknuje jeden z drugim a nie stekaja ze im tak zle
 • zolnierz1990
  2007-10-11 16:39:14
  spoko to było

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.