Koniec filmu Zeitgeist

Opublikowany 2008-05-12 19:35:34

weed
953

Komentarze (2)


  • jareczekkk
    2009-06-18 20:58:37
    Ja akurat nie lubię Zeitgeist i odradzam jego oglądanie a polecam Wake up call Wezwanie do przebudzenia moim zdaniem jest lepszy i są tam lepsze wątki np w Zeitgeist nie rozumiem ataku na chrześcijaństwo chociaż są już filmiki którą obalają ta cześć Zeitgeist
  • pytajnik
    2009-06-08 22:46:46
    boshe, co to jest. Ta kobieta na drugie imie ma pewnie armagedon. Co za dramaturgia w slowach... ;)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.