Kobra Oldas-Mamy Hit Tu

Opublikowany 2009-01-16 23:21:16

dwazlote
1634
Nowy utwor z albumu "Jestem Stąd".Album "Jestem Stad" to Pierwsza Legalna Skladanka Prezentujaca Poznanska Scene Hip-Hop'owa.Na Plycie Uslyszymy 20 Zupelnie Nowych, Niepublikowanych Wczesniej Utworow, Ktore Zostaly Przygotowane Specjalnie Na Te Dlugo Oczekiwana Produkcje.

Komentarze (2)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.