Kiler Promo Only October vol. 2 2009 Mix

Opublikowany 2009-10-26 11:44:53

kiler2000pl
759
Witam wszystkich i zapraszam do sluchania kolejnej porcji najświeższych dźwięków house. W najnowszej odsłonie usłyszycie artystów takich jak: Bob Sinclar, David Guetta, The Discoboys, Junior Caldera, Guru Josh Project, Spencer & Hill, Rico Bernasconi, Natural Born Grooves i innych. Zapraszam do słuchania

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.