Kiler Mega House Mix - Wicked Winter Session

Opublikowany 2009-12-15 20:55:30
kiler2000pl
720
Po dłuższej przerwie nadeszła pora na mega dawkę house'owych torped. Będzie sporo club house'u, troche progressive i domieszka funk house'u. Polecam i zapraszam gorąco do słuchania!!! A usłyszycie m.in. artystów takich jak: Sharam, Alex Gaudino, Avicii, Fedde LeGrand, Eddie Thoneick, David Penn, Olav Basoski i innych. A więc do słuchania. :D

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.