Jakby Demo

Opublikowany 2008-01-20 01:35:30

No Przez pierwsze 30sekund Czyli Niestety 50% Kawaleczka Niema Nic Bo To Miejsce na Refren a Szukam Dopiero Kogos Kto to Zaspiewa bo To Niemoja Dzialka :P Rejestrator Dziwekow ,Mikrofon za 10zl i Glosno Glosniki :P Wszystko Jasne =]
Tagi: #jakby #demo

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.