hazal jansu 2

Opublikowany 2022-05-22 19:29:28

  • autor: Anonim
20
W dniu 14 września 2018 roku, pojechaliśmy najpierw do Szczucina na grób Iwony Cygan, następnie udaliśmy się do Tarnowa na grób Agatki Mróz. Później odwiedziliśmy Wieliczkę, a potem pojechaliśmy do domu Jochymków . Padał deszcz ja i moi rodzice wyszliśmy z samochodu padał deszcz przed domem przywitała nas pani Alicja Jochymek ubrana w kurtkę koszulkę i krótkie spodenki, razem z nią weszliśmy do środka usiedliśmy w kuchni tam rozmawialiśmy z Julką, pani Alicja pojechała potem po Kingę . Później pani Alicja wróciła z Kingą . Rozmawialiśmy w kuchni, potem poszliśmy do dużego pokoju tam rozmawialiśmy sobie dalej. Pani Alicja i pan Grzegorz pokazywali nam swoje zdjęcie z dawnych lat. Potem przyszedł pan Sebastian i jego rodzina robili sobie ognisko czy grilla, dużo rozmawialiśmy , potem ja i moi rodzice poszliśmy spać. Następnego dnia wyjechaliśmy na nasze zwiedzanie, które było fajną przygodą. Rozmawialiśmy sobie na różne tematy, następnego dnia pojechaliśmy do Wadowic odwiedziliśmy dom papieża. Następnie udaliśmy się do kalwarii Zebrzydowskiej, kolejnego dnia pojechaliśmy do Krakowa zwiedziliśmy trochę Wawel tam widzieliśmy grób Józefa Piłsudzkiego, oraz byle go Lecha Kaczyńskiego. Później zwiedziliśmy sukiennice, oraz kościół Mariacki. Potem pojechaliśmy na obiad z mamą zjedliśmy półmisek szefa, następnego dnia podczas powrotu do domu odwiedziliśmy obóz koncentracyjny w Oświęcimiu a potem pojechaliśmy do Częstochowy. Potem pojechaliśmy do Elzanowa po mopsa, a później pojechaliśmy do domu.
Tagi: #ccc

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.