Happysad - Ja do Ciebie

Opublikowany 2010-02-15 23:36:48

virek2
4283
Tagi: #happysad

Komentarze (3)


 • ^^
  2010-11-22 19:57:46
  Nieproporcjonalnie wiele rzeczy nas dotyczy które mało nas obchodzą Chyba więcej szczęścia mają nie co ci się rodzą a ci co umierają Tamci wynaleźli bomby Ci niezrozumiałe akty prawne Trudno to wszystko zrozumieć Trudno w to wszystko uwierzyć naprawdę To mówię ja do Ciebie... Wokół tyle jest przestrzeni Co z tego kiedy ludzi jest za wiele Jednoznacznie trudno orzec Którzy to wrogowie Którzy przyjaciele Jedni wciąż się uśmiechają Inni wypytują o rzeczy mało ważne Trudno to wszystko zrozumieć Trudno w to wszystko uwierzyć naprawdę To mówię ja do Ciebie... Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich wkoło Kupię nóż Zostawię tylko dwoje Tylko ja i ty....
 • k.
  2010-10-28 19:22:54
  mega. (:
 • hm.
  2010-10-01 18:59:12
  uwielbiam.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.