hadrian1

Opublikowany 2007-09-03 23:09:24
 • autor: Anonim
787

Komentarze (2)


 • djbahn
  2009-02-23 08:16:48
  Jak dla mnie tempo jest OK.
 • Piotrekk 21
  2008-12-26 13:56:40
  Fajny kawałeczek, brzmi świetnie,ale jest zbyt szybki. Jeśli moge coś doradzić to nie twórz tak szybkich utworków bo to nawet ciężko by było tańczyć,wiem coś o tym bo sam od kilku lat tworze bity w serii eJay. U mnie jeśli bicik ma być szybki to nie przekracza wartośći 153,bo tyle naprawde wystarczy.

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.