Gryfowskie Fotologi

Opublikowany 2007-12-20 16:22:58
dragu
847
Internet jest medium, które w tej chwili umożliwia zaistnienie każdemu. W sieci najważniejszy jest pomysł. Dodać do tego szczyptę promocji i przysłowiowy Kowalski (lub rzeczywisty Kononowicz) może stać się postacią rozpoznawalną nie tylko w i>
Tagi: #fotografia #siec #hobby #web20 #fotolog #jeleniagora #odloty #gryfowinfo #grfx #gryfow

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.