Ferid Lakhdar- Fotografia

Opublikowany 2008-02-22 01:11:57
chesio
1365

Komentarze (3)


 • myssszka
  2008-02-24 17:12:05
  szkoda tylko, ze taka na czasie jest..
 • myssszka
  2008-02-24 17:10:16
  Jaka ładna piosenka. :)
 • chesio
  2008-02-22 01:14:27
  Może często byłem zły Nie myślałem tak jak Ty Ja nie chciałem ciągle czekać Nie wierzyłem w żaden znak Narzekałem chciałem grać Nie słuchałem i nie zmienię się już Dobrze o tym wiem... Ref. I choć nas już nie ma proszę Źle nie pamiętaj mnie I to też już bez znaczenia Źle nie pamiętaj mnie Tyle było pięknych chwil Dla których warto było być Ważne dla mnie nasze dni W Tobie żal pozostał z nich Ślepy los nie obiecał nam nic Zapamiętać tylko chcę To co dobre nie to złe! Ref. I choć nas już nie ma...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.