Exostate - Without Warning (Extended Piano Mix)

Opublikowany 2011-12-07 10:45:11

jurgen201
680
Exostate - Without Warning (Extended Piano Mix)

Komentarze (1)


  • orchideaaa
    2011-12-09 00:26:22
    ajć wspaniała nutka uwielbiam tranceowe brzmienia z dodatkiem wokalu maja swój nieziemski klimat :) często wpadam na twój profil z racji tego że również jestem wielbicielka tego gatunku muzyki :) zawsze jesteś na czasie z nutkami z dobrej stronki korzystasz :) pozdrawiam :)

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.