Eurythmics - Sweet Dreams ( Morav Remix )

Opublikowany 2009-04-17 18:17:37

morav
999
Proszę :) mój kolejny remix , który wysyłam na konto. Ciężko się tworzyło dżwięki ale wszystko się udało :P Pozdrawiam i zapraszam do ocenki :D

Komentarze (1)


  • Dj Chrise
    2009-05-05 16:08:00
    Pomysł na remix całkiem niezły..dopracować jeszcze musisz swoje sample...no i liniowość...Wszystko prawie nierówno chodzi...I nigdy nie przesadzaj z wyobraźnią...

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.