error - Cracovia

Opublikowany 2010-02-21 20:01:37

errorwlck
1328
Kawałek 15letniego amatorskiego rapera. Mikrofon : Philips SBC-MD150 CRACOVIA 1906-2010 Kocham! Kocham tylko ją! Zawsze! Zawsze będę z nią! Nawet! Nawet w chwili złej! Nigdy! Nie opuszcze jej! Pasy, Pasy Cracovia... Prosze o szczere komentarze, lecz gdy mają się one składać z samych przekleństw i wyzwisk to możesz wyjść.

Komentarze (3)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.