Enter Sandman próba08012009

Opublikowany 2009-01-08 21:26:23
mikq
918
Nie chce mi sie pisac, ale napisze. Mikołaj Podlasek, ogólnie nauczył sie swojej pierwszej skali molowej wiec gra na gitarze prowadzacej/solowej. Artur Bajrasz potrafi złozyc 2 proste riffy wiec gra partie gitary rytmicznej. Jeremi Podlasek złapał bass i w nieokreslonej furii wydobywa niskie dzwieki z tego instrumentu. Piotr Pliś weteran wielu Death-metalowych zespołów blasci na perkusji. KATARZYNA Pasternak śpiewaczka operowa nie mogła opuscic tej imprezy. Na koncu wejscie dziadka piaskowego(Sandman)
Tagi: #mikolaj #sandman #katarzyna #piotr #pasternak #enter #jeremi #plis #mikq #podlasek #proba08012009

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.