Energy Mix 2000 Zima 2009 (by Czakinsky)

Opublikowany 2008-12-04 12:05:25

czakinsky
100046
Najnowsza składanka Energy 2000 :) Wytwórnia zakazała rozpowszechnianie tej składanki w sieci p2p i torrent, Ja takich nie uzywam,a tutaj promuję te skladanke w obniżonej jakości.. komentarze wylaczone,by nikt nie podawal linków do sciagniecia!

Komentarze (17)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.