Energy 2000 Pres. Energy Mix vol 15 (2009) by Czakinsky

Opublikowany 2009-01-30 23:32:27

czakinsky
206014
Najnowsza kompilacja Energy2000 PREMIEROWO tylko dla Was:) komentarze wylaczone, bynie bylo spamowania linkami.. miłego słuchania :) jeśli komuś polecacie ten plik dodawajcie ukośnik i ksywkę /czakinsky :) jeśli nie ma na końcu adresu;) proszę ;) pozdro!

Komentarze (27)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.